Divi - en to fr_FR translation catalogue (9 entries)

en: %d item
fr_FR: %d article

en: %d item(s)
fr_FR: %d article(s)

en: %d items
fr_FR: %d articles

note: Name of the template
en: Blank Page
fr_FR: Page vierge

en: From
fr_FR: À partir de

en: Keep shopping
fr_FR: Continuer mes achats

en: Not applicable if delivery to a Pickup point
fr_FR: Cette adresse ne s’applique pas aux livraisons en point relais.

en: The reset email may be received in your junk folder, be sure to check it.
fr_FR: L'e-mail de réinitialisation peut être reçu dans votre dossier indésirables, pensez à le vérifier.

en: Yummy bring it on!
fr_FR: HMMM, je craque !
